Connexions jako moderní, zábavná a interaktivní metoda

Základ mých jazykových lekcí je vystavěn na souboru učebnic Connexions autorů Régine Mérieux a Yvese Loiseau. Vychází z nejnovějších prací v Evropské unii a splňuje nároky Jednotného evropského referenčního rámce pro jazyky.

 

Tematicky Connexions oslovují zejména mladé dospívající a dospělé studenty. Každý ze tří dílů série se skládá ze základního učebního manuálu doplněného dvěma CD, cvičebnice (Cahier d´exercices), rovněž obsahující CD a Studijní příručky nabízející přehled mluvnice a slovíček po lekcích a francouzsko-český slovníček.

 

Výhodou Connexions je bezpochyby i sada doplňujících cvičení, která jsou volně přístupná na internetu (www.didierconnexions.com), stejně jako bohaté odkazy k francouzským a frankofonním reáliím.

 

Connexions pro Vás mohou být rovněž dobrým průvodcem k získání mezinárodně uznávané zkoušky DELF (Diplôme d'Études de Langue Française).

 

Základní metodu Connexions obohacujeme o témata, která vás právě zajímají či ve kterých se potřebujete zorientovat. Rozehráváme konverzační situace, ve kterých se můžete v běžném životě ocitnout a nezapomínáme ani na zajímavá fakta o životě fankofonních obyvatel. Výuku zpestřujeme rovněž odkazy ke geografickým, historickým či kulturním souvislostem frankofonního světa.

 

Přejeme si, aby učení francouzštiny pro Vás bylo především zábavou.